
3/4-1 ішкі бұрандасы бар, Palisad Luxe ажыратқышы бар екі арналы бөлгіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66239 қос арналы сплиттері 3/4-1 дюймдік ішкі жіппен, қосқышы бар, екі магистральды сыртқы бұрандалы шүмегі немесе шүмегі бар сумен жабдықтау жүйесіне қосу үшін қызмет етеді. Аксессуар жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде суарудың едәуір аумағын қамтуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бөлгіш соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Адаптер жағында адаптер бар, соның арқасында аксессуар диаметрі 3/4 немесе 1 дюймдік шүмектер мен шүмектерге сәйкес келеді. Ажыратқыш бір уақытта екі немесе екі желінің біреуінің жұмысын қамтамасыз етеді, сонымен қатар сумен жабдықтауды толығымен тоқтатады. Коммутатор жабылған термопластикалық резеңке климаттық факторларға төзімді, бұл өнімнің беріктігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 109 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Арналар саны | 2 |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127767 |
- Бағасы: 3 047 ₸

