
Palisad Luxe қосқышы мен топсасы бар 1/2-3/4 ішкі бұрандалы кран қосқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66253 қосқышы, қосқышы мен топсасы бар, сыртқы жіптері 1/2-3/4 дюйм болатын шүмекке немесе шүмекке қосылады. Оны биіктікте қолдануға болады, соның арқасында ол душ кабинасын ұйымдастыруға жарамды. Бұл жазғы тұрғындарға суару жүйесін құруға немесе сайтқа душ орнатуға пайдалы. Артықшылықтары Қосқыш берік және сапалы материалдан — ABS-пластиктен жасалған. Бүріккіш саптаманың арқасында шланг кранға кіруді тоқтатпайды. Қосқыш жұмыс режимдерін (орталық, душ, шланг) өзгертуге және суды толығымен тоқтатуға мүмкіндік береді. Топса шлангтың майысуын болдырмау үшін қосқыштың орнын 180° реттеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 140 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Арналар саны | 2 |
| Режимдер саны | 3 |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996127552 |
- Бағасы: 1 265 ₸

