
Palisad Luxe қосқышы бар жалғастырғыш жалғағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66248 қосқышы бар қондырма қосқышы суару жүйелерінде пайдалануға арналған. Оның көмегімен шлангтан су беруді қосу/өшіру жүзеге асырылады, бұл кранға жақындау қажеттілігін жояды. Коннектордың көмегімен саптамаларды оңай өзгертуге болады, бұл әртүрлі типтегі өсімдіктері бар үлкен аумақтарда маңызды.Артықшылықтарыауыстырғыш ABS пластиктен жасалған және термопластикалық резеңке жабыны бар, бұл оның жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.Құлыптау механизмі қосқыштың кездейсоқ ажыратылуына жол бермейді.Жылдам ажыратылатын қосқыш шлангтан оңай бекітіледі/ажыратылады.Қосқыш стендте оңай орналастыру үшін ілулі картада жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 78 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127507 |
- Бағасы: 2 387 ₸

