
Palisad Luxe қосқышы бар 1/2-3/4 әмбебап жылдам ажыратқыш қосқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66254 әмбебап жылдам босату қосқышы қосқышы бар фитинг пен 1/2-3/4 дюймдік шланг арасындағы қосқыш болып табылады. Оның көмегімен сайтта қажетсіз күш жұмсамай-ақ суару жүйесін ұйымдастыруға болады. Артықшылықтары Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулері бар ABC-пластиктің арқасында адаптер қажетті беріктік сипаттамаларына ие. Қосқыштың конструкциясы кездейсоқ ажыратуды болдырмау үшін құлыптау механизмін қамтамасыз етеді. Коммутатор суды жабуға және ағынның беріктігін реттеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 22 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127569 |
- Бағасы: 2 677 ₸

