
Жылдам ажыратылатын қосқыш, әмбебап 1/2-3/4, Palisad Luxe топсасы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66249 әмбебап топсалы жылдам босату қосқышы суару жүйесін реттеу үшін диаметрі 1/2-3/4 дюймдік шлангтарды бекітуге мүмкіндік береді. Ол сенімді және ағып кетпейтін қосылымды қамтамасыз етеді, сондықтан судың ағып кету қаупі жойылады. Артықшылықтары Топсаның арқасында қосқышты 180° бұруға болады, осылайша шланг бұралмайды және бұрыштарда бүгілмейді. Коннектордың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі ол жасалған соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Жылдам босату қосқышын орнату және бөлшектеу бірнеше секундты алады және құралдарды пайдалануды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 106 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | поворотный механизм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127514 |
- Бағасы: 2 680 ₸

