
Жылдам ажыратылатын қосқыш, ішкі бұранда 3/4, аквастоп Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66235 аквастопы бар жылдам босату қосқышы, 3/4 дюймдік ішкі жіп, бақшаңызды немесе көкөніс бақшаңызды суару үшін үздіксіз сумен жабдықтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Ол шлангты қысым құбырына қосу үшін қолданылады. Артықшылықтары ABS-пластиктен және термопластикалық резеңкеден жасалған қосқыштың екі компонентті корпусы қажетті беріктік сипаттамаларына ие. Кіріктірілген аквастоп шланг ажыратылған кезде сумен жабдықтауды автоматты түрде тоқтатады, бұл бірнеше саптамаларды пайдалану қажет болғанда өте ыңғайлы. Жылдам ажыратылатын қосқыш шлангты қосымша құралсыз оңай қосуға мүмкіндік береді. Қосқыш ыңғайлы ілулі картада жеткізіледі, соның арқасында оны стендке қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 56 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127606 |
- Бағасы: 1 528 ₸

