
Жылдам ажыратылатын қосқыш, сыртқы бұранда 3/4 Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66232 3/4 дюймдік ішкі бұрандалы жылдам босату қосқышы толық суару жүйесін ұйымдастыруға және шлангты қысым құбырына қосуға көмектеседі. Бұл бағбандарға учаскені суару үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — коннектор ABS-пластиктен және термопластикалық резеңкеден жасалған. Жылдам ажыратылатын қосылым — қосқыш қосымша құралсыз оңай қосылады. Аспалы карта — қосқышты стендке ыңғайлы орналастыруға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 52 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127576 |
- Бағасы: 1 171 ₸

