
1/2-3/4 ішкі бұранда қосқышы, Palisad Luxe топсасы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE қосқышы 1/2-3/4 дюймдік ішкі жіппен, топсасы бар, шлангтарды тікелей розеткаға қосуға мүмкіндік береді. Оның арқасында сіз толыққанды суару жүйесін жасай аласыз, сондықтан ол бақша мен бақша учаскелерінің иелері үшін пайдалы болады.АртықшылықтаРықосқыштың беріктік сипаттамаларын ABS пластикасы қамтамасыз етеді.Жылдам ажыратылатын қосқыштар қосқышты орнатуды/бөлшектеуді айтарлықтай жеңілдетеді.Топсалы механизм 180 градусқа айналады, соның арқасында шлангтың зақымдану қаупінсіз суару бағытын өзгертуге болады.Қаптама ретінде тауарды стендке орналастыруға ыңғайлы аспалы карта қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 110 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | поворотный механизм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127538 |
- Бағасы: 2 254 ₸

