
Әмбебап жалғастырғыш муфта 1/2-3/4, Palisad Luxe топсасы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап жалғастырғыш муфта Palisad LUXE 66250, 1/2-3/4 дюйм, топсасы бар, саяжайдағы өсімдіктерді суару жүйелерінде қолданылады. Оның көмегімен суару құбырын ұзартуға, зақымдалған шлангты жөндеуге немесе диаметрі әртүрлі екі шлангты қосуға болады.Артықшылықтары Муфта жоғары беріктікті қамтамасыз ететін термопластикалық резеңкеден жасалған ABS пластиктен жасалған.Кіріктірілген топсалы механизм муфтаны 180 градусқа бұруға мүмкіндік береді, соның арқасында шланг майыспайды және деформацияланбайды.Жылдам ажыратылатын муфта қосымша құралдарсыз орнатылады.Аспалы карта коннекторды тірекке орналастыру мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 114 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | поворотный механизм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127521 |
- Бағасы: 2 056 ₸

