
Геодезиялық рулетка 50 м х 13 мм, жабық корпус, Сибртех талшықты шыны таспа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 31263, 50 м х 13 мм геодезиялық рулетка, жабық корпуста, талшықты шыны таспамен, қашықтықты анықтауға және әртүрлі нысандарды өлшеуге арналған өлшеу құралы болып табылады. Болат таспамен нығайтылған берік ABS пластиктен жасалған жабық корпус құралдың механикалық кернеулерге төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді. Рулетка құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу, бау-бақша учаскелерін өлшеу, сондай-ақ ландшафттарды қалыптастыру кезінде пайдалы.Артықшылықтарыталшықты талшықты өлшеуіш таспа коррозияға ұшырамайды және зақымдануға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Жиналмалы болат ілмек таспаның ұшын нысанға бекітіп, өлшеуді жеңілдетеді.Қайтару механизмі түймені басу арқылы ашылады, сондықтан құралды пайдалану оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.69 кг |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | фиберглас |
| Таспа материалы | шыны талшық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996127156 |
- Бағасы: 4 975 ₸

