
Өсімдіктерді байлауға арналған қыстырғыштар D 20 мм, 20 дана, Palisad қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 644255 диаметрі 20 мм, қаптамасында 20 дана, биік өсімдіктердің бұтақтары мен сабақтарын: қияр, қызанақ, жүзім және т.б. Ұстауға арналған өсімдік бауларына арналған қыстырғыштар. Қыстырғыштар бұтақтардың сынуын болдырмайтын және олардың сенімді бекітілуін қамтамасыз ететін тіректермен бірге қолданылады. Олар кәдімгі гартер әдісіне қарағанда әлдеқайда ыңғайлы, ал ысырмалар орнату кезінде көп уақытты үнемдейді. Клиптің артықшылығы өсімдіктерге зиян тигізбейді, өйткені олар өсіп келе жатқанда сабақтың еркін қозғалуын қамтамасыз етеді, бұл егінге оң әсер етеді. Өнімдер ұзаққа созылатын пластиктен жасалған және қайта пайдалануға жарамды, сондықтан оларды келесі маусымға сатып алудың қажеті жоқ. Жинаққа 20 клип кіреді, бұл бір шағын жылыжайға жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.034 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053541 |
- Бағасы: 238 ₸

