
Өсімдіктерге арналған тірек "Конус" H 165 см, D 40-50 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биіктігі 165 см және диаметрі 40-50 см болатын Palisad "Конус" 64444 тірегі альпинистік өсімдіктерді олардың өсуіне бағыттау үшін бекітуге мүмкіндік береді. Бұл бақшаға тамаша қосымша болады және сонымен бірге икемді өсімдіктерге қолдау көрсетеді, олардың деформациялануына жол бермейді. 165 см биіктікке байланысты тірек биік көкөніс және сәндік дақылдар үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Пластмассадан жасалған конструкция атмосфералық әсерден бұзылмайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Тірек құрастыруды қажет етпей-ақ мүмкіндігінше қарапайым түрде орнатылады. Конустық пішіні мен 4 аяғының арқасында өнім жоғары қарсылыққа ие, сондықтан желді ауа-райында да өсімдіктің салмағымен айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.585 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053190 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

