
Жиналмалы "Шағын" табуретка, 325 х 265 х 245 мм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 325 x 265 x 245 мм Palisad "Мини" 644245 жиналмалы табуреткасы балалармен ашық ауада демалу үшін пайдалы. Сондай-ақ, оны пәтерде және елде отыруға арналған орын ретінде пайдалануға болады. Нәжіс қолдың бір қимылымен оңай жиналады және оны пайдалану өте ыңғайлы. Артықшылықтары Төзімді пластик нәжістің жоғары ресурсы мен сенімділігіне кепілдік береді. Орындықтың жиналмалы конструкциясы шкафта және көліктің жүксалғышында ықшам сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Нәжістің салмағы 830 г, тасымалдауға оңай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.02.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-RU.РА01.В.02281-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС № RU Д-RU.РА01.В.02281-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053534 |
- Бағасы: 2 100 ₸

