
Палисадпен реттелетін төрт арналы 1/2-3/4 бөлгіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 66425 реттелетін төрт арналы сплиттер 4 магистральды су құбырына немесе 1/2 немесе 3/4 дюймдік кранға қосады. Адаптер жиынтыққа кіреді. Бөлгіш әртүрлі диаметрлі шлангтарды пайдалануға мүмкіндік береді және үлкен аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Бөлгіш беріктігі жоғары ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол зақымдануға төзімді және коррозияға ұшырамайды. Конструкцияда судың қысымын қосуға, өзгертуге және өшіруге болатын айналмалы реттегіштер қарастырылған. Әмбебап фитингтік розеткалар барлық Palisad суару жүйелерінің адаптерлері мен жылдам қосқыштарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 265 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Диаметрі мен типі, №2 шығыс желісі | штуцер |
| Диаметрі мен типі, №3 шығыс желісі | штуцер |
| Диаметрі мен типі, №4 шығу желісі | штуцер |
| Арналар саны | 4 |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | сумен жабдықтауды өшіруге арналған шүмек |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127644 |
- Бағасы: 4 119 ₸

