
Пластикалық желдеткіш тырма, 600 мм, 24 жалпақ тіс, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61708 24 жалпақ тісті, 600 мм, тұтқасы жоқ желдеткіш пластикалық тырма көгалдарды тазалауға арналған. Кең жұмыс бөлігі қоқыс пен құлаған жапырақтарды жинауға мүмкіндік беретін бетті максималды жабуды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Тырмалар ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімді серпімді полипропиленнен жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Негіз қатайтқыштармен қамтамасыз етілген, ал тістерде қосымша аралық бар, сондықтан тырма сыну қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Тырманың салмағы 470 г құрайды, соның арқасында жұмыс кезінде шаршау пайда болмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.47 кг |
| Тістердің саны | 24 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ47.Н00066 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ47.Н00066.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800057907 |
- Бағасы: 929 ₸

