
Құрама күйме, 75 х 385 мм, пластиктен, Nylon, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad NYLON 62394, 75 x 385 мм пластиктен жасалған аралас кетмен, екі жақты жұмыс бөлігінің арқасында топырақты қопсытуға және арамшөптерді, соның ішінде жету қиын жерлерде қопсытуға мүмкіндік береді. Ол саяжай учаскелерінің иелері үшін таптырмайтын құралға айналады. 7,5 см тар жұмыс бөлігінің арқасында кетмен тар дәліздерде және тығыз отырғызылған көшеттері бар жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Тұтас құйылған конструкция — кетпен жоғары жүктемелерге төзімді. Төзімділік — кетмен күн сәулесінің әсерінен бұзылмайды. Пайдаланудың қарапайымдылығы — тұтқа ойық саусақ асты тіреуімен жабдықталған. Аспалы қойма — тұтқаның артқы жағында саңылау қарастырылған. Қолға жеңіл салмақ — кетменнің салмағы небәрі 108 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.108 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 627-NYLON сериясы, саусаққа арналған тірегі бар нейлоннан жасалған аспап |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Nylon |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800057488 |
- Бағасы: 315 ₸

