
Құрама кілттер жинағы, 8-17 мм, 6 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 15437 құрама кілттер жинағы сары мырышпен қапталған 6 құралдан тұрады және өлшемі 8-ден 17 мм-ге дейінгі бұрандалы қосылыстары бар монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған. Қараған және сақиналы жұтқыншақтың болуы әрбір кілтті қолдануда әмбебап етеді. 12 қырлы профильді сырғымалы бастар бекіткіштерді мықтап ұстайды, бұл олардың деформациялану қаупін азайтады. Кілттер құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, жабдықты құрастыру және бөлшектеу үшін пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде қажет. Артықшылықтары Құралдар 45 берік көміртекті болаттан жасалған, әрбір кілттің жұмыс бөлігі 42 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл ГОСТ талаптарына сәйкес келеді. Сырғымалы бастар кілттердің жазықтығына 15 градус бұрышта орналасқан, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сары мырыш жабыны зақымданудан және коррозиядан қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 39 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 212 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.487 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996125855 |
- Бағасы: 2 093 ₸

