
Гипсокартонға арналған жиекті сүргі, пластикалық Mtx
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 879055 пластикалық гипсокартон жиектері гипсокартон парақтарының жиектерін 22,5 немесе 45 градус бұрышпен кесуге мүмкіндік береді, ол үшін 2 пышақ орнатылады. 22,5 градус бұрышпен қиғаштайтын алдыңғы қалақшаның орны парақтың қалыңдығына қарай реттеледі — 9,5, 12,5, 15 мм немесе одан да көп. Құрал әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Корпус пен құлыптау жолақтары арматураланған нейлоннан жасалған, сондықтан құрал берік және берік. Пышақтар 45 маркалы жоғары сапалы аспаптық болаттан жасалған және қаттылығы 52-60 HRC, бұл олардың жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Пышақты реттеу бұранданың көмегімен жүзеге асырылады, бұл жазықтықпен жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.277 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Пышақтар саны | 2 |
| Корпус материалы | усиленный нейлон |
| Пышақ материалы | көміртекті болат 45 |
| Өңдеу материалы | гипсокартон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126753 |
- Бағасы: 4 200 ₸

