
Полипропиленді сыпырғыш, 400 х 175 мм, үлпілдек желдеткіш, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш үлпілдек полипропилен сыпырғыш Сибртех 63221, 400 x 175 мм, тұтқасы жоқ, қоқыстарды, шаңды, кірді, жапырақтарды және борпылдақ қарды тазалауға арналған. Желдеткіш төсемінің және шыбықтардың үлпілдек ұштарының арқасында ұсақ ластануларды да тиімді кетіреді. Жұмыс бөлігінің ені 400 мм үлкен аумақты сыпыру уақытын қысқартады. Тулейка диаметрі 25 мм кесінділермен үйлесімді. Түгендеу коммуналдық қызметтердің қызметкерлеріне, қоймалар мен өндірістік кәсіпорындардың қызметкерлеріне, сондай-ақ саяжайлардың иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Сыпырғыштың тозуға төзімді экструдталған полипропиленнен жасалған серпімді ойық жолақтары бар және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Полипропилен талшығы күннен, жауын-шашыннан, ыстықтан және суықтан қорықпайды, сондықтан кез келген ауа райында сыпырғышпен сыпыруға болады. Ыстық әдіспен бекітілген шыбықтардың бумалары қалыптан құлап кетпейді. Серпімді жұмыс бөлігі қарқынды пайдалану кезінде деформацияланбайды. Бұрандалы қосылымы бар тұтқа тұтқаға мықтап бекітіледі. Сыпырғышпен салмағы 0,42 кг жеңіл болғандықтан жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.42 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 175 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | распушенная щетина |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | веерная |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Жұмыс бөлігінің ені | 400 мм |
| Штрих-код | 4606800052834 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

