
Бұталар мен гүлдерге арналған тірек D 50 см, H 72 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 50 см және биіктігі 72 см болатын Palisad 64447 тірегі пышным бұталар мен гүлдерге қолдау көрсетеді. Оның арқасында олар жел мен жаңбырдың әсерінен сынбайды, бұтақтар бүршіктер мен жидектердің салмағынан деформацияланбайды. Қолдау бағбандар мен бағбандарға сайтта ұқыпты кеңістік құру және егін жинауға ыңғайлы болу үшін пайдалы. Ол өспей қалған және жайылған өсімдіктерді қолдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімді пластиктен жасалған конструкция температураның шектен шығуына және ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, сондықтан оны жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады. 4 аяқтың арқасында тірек желдің қатты екпіні кезінде де тұрақтылығын жоғалтпайды, бұл өсімдіктердің зақымдану қаупін болдырмайды. Жасыл түсті тірек бақтың дизайнына үйлесімді түрде сәйкес келеді және жалпы композицияны бұзбайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.525 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053206 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

