
"Роза" гүлдеріне арналған тірек D 50 см, H 50 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад "Роза" 64468 диаметрі 50 см және биіктігі 50 см гүлдерге арналған тірек жеке учаскеде әдемі өсімдіктерді өсіруге көмектеседі. Оның көмегімен аласа өсетін бұталар мен гүлдерге олардың бұтақтары өз салмағымен иілмеуі үшін тірек ұйымдастыруға болады. Тірек нәзік өсімдіктерді қорғау қажет болған жағдайда бағбандар мен бағбандарға пайдалы болады. Артықшылықтары Конструкция берік пластиктен жасалған, ол температураның ауытқуынан және күн сәулесінің әсерінен бұзылмайды. Арматураны орнату оңай, ал 4 аяқ құрылымға тұрақтылық береді. Жасыл түсті тірек бақтың жалпы құрамын бұзбайды, өйткені ол өсімдіктер арасында ерекшеленбейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.253 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 646-Кустодержатели |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053220 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

