
Тұтқасы бар жеміс жинағыш, алюминий телескопиялық штанга, 1370-2060 мм Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1370-2060 мм Palisad LUXE 64446 тұтқасы бар алюминий телескопиялық штангадағы жеміс жинағыш айтарлықтай биіктікте орналасқан жемістерді жинауға арналған. Сенімді ұстауды қамтамасыз етеді — тұтқаны басқан кезде пластиналар жемістің айналасына жабылады, содан кейін оны төмен түсіріп, жеміс жинағыштан алуға болады. Құрылғы диаметрі 190 мм-ге дейінгі жемістерді ұстай алады. Жеміс жинаушы жеке учаскеде егін жинау кезінде қажет. Артықшылықтары Штанганың ұзындығы 1370-2060 мм диапазонында реттеледі, яғни жеміс жинағыш жемістерді тіпті биік ағаштардан да алып тастайды. Тұтқа жапырақшаларының ішкі жағы термопластикалық резеңкемен қапталған, сондықтан жемістер бүтін күйінде қалады. Құрылғының салмағы небәрі 1,188 кг, бұл шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жеміс жинағыш құдықтардан, шатырлардан және басқа жету қиын жерлерден әртүрлі заттарды алу үшін де ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.188 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 659-Плодосъемники |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996124490 |
- Бағасы: 21 519 ₸

