
Қол арба екі доңғалақты НТ1805, жүк көтергіштігі 150 кг, пневматикалық дөңгелектер D 260 мм, платформа 350 х
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 150 кг, диаметрі 260 мм пневматикалық дөңгелектері және 350 x 235 мм платформасы бар Sibrtech NT1805 68931 2 доңғалақты қол арбасы салмағы 150 кг-ға дейінгі жүктерді тасымалдауға мүмкіндік береді. Камералары бар пневматикалық дөңгелектердің арқасында арба жұмсақ және тегіс қозғалады, дірілдемейді және шу шығармайды. Дөңгелектерді ауыстыруға болады, үйлесімді SKU 68970. Арбаны қоймалар мен кәсіпорындардың жұмысшылары пайдаланады. Артықшылықтары Болат жақтау коррозияға ұшырамайды, өйткені ол ұнтақ эмальмен қапталған. Арба тірек ретінде қызмет ете алатын иілген тұтқасының арқасында көлденең тиеуге жарамды. Дөңгелектердің айналуын шарикті мойынтіректер жеңілдетеді, әр дөңгелекте 2.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 1.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 9 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 260 мм |
| Раманың диаметрі | 25 м |
| Ұзындығы | 1.2 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Доңғалақ торының ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800052841 |
- Бағасы: 31 892 ₸

