
ТЕФЛОН ыдыстарына арналған губкалар, 90 х 80 х 30 мм, 3 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыстарға арналған губкалар Elfe TEFLON 92356, 90 х 80 х 30 мм, 3 дана, шаруашылық мақсаттарда пайдаланылады. Олар нәзік жабындарды — жабыспайтын, эмальданған беттерді, шыны керамикалық плиталарды жууға өте қолайлы. Артықшылықтары Абразивті қабат ретикуляцияланған көбіктен жасалған, сондықтан ол бетті зақымдамай ақырын тазартады. Жұмсақ қабат әртүрлі беттерді жұмсақ тазалауға мүмкіндік береді. Ірі кеуекті материал жуғыш затты жақсы көбіктендіреді, оның шығынын азайтады. Губка кептіру салдарынан сынуға бейім емес, сонымен қатар сумен ұзақ уақыт байланыста болады. Қаптамада 3 дана бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | Көбік резеңке |
| Тығыздығы | 26 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 30 мм |
| Нысан | Шестиугольная |
| Штрих-код | 4606800052667 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

