
Coral ыдыстарына арналған губкалар, 95 х 64 х 36 мм, 4 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe Coral ыдыстарына арналған губкалар 92358, 95 x 64 x 36 мм, 4 дана, үй шаруашылығында қолданылады. Олар беттердің барлық түрлерін, соның ішінде нәзік беттерді жууға жарамды. Плиткаларды, үстелшелерді және сантехниканы тиімді тазалаңыз. Артықшылықтары Бірегей ірі кеуекті құрылым жуғыш заттың жақсы көбіктенуіне мүмкіндік береді, бұл оның тұтынылуын азайтады. Жұмсақ қабат кез келген бетті нәзік тазалайды, ал абразивті қабат қатты ластануларды тиімді жояды. Губкалар тозуға төзімді және көбіктің жоғары тығыздығына байланысты құрғаған кезде құлап кетпейді. 4 данадан тұратын қаптама ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ені | 64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.СП28.В.00178-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тест-С-Петербург" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.СП28.В.00178-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 24 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 36 мм |
| Штрих-код | 4606800052674 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

