
Optima MAXI ыдыстарына арналған губкалар, 98 х 65 х 31 мм, 5 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс-аяққа арналған губкалар Elfe Home Optima MAXI 92353, 98 х 65 х 31 мм, 5 дана, үй шаруашылығын жүргізу кезінде таптырмас зат. Олардың көмегімен ыдыстарды, сантехниканы, плиткаларды және басқа беттерді жууға болады. Артықшылықтары Жұмсақ қабат бетті нәзік тазартады, ал абразивті қабат қатты ластанумен күресуге мүмкіндік береді. Губкалар тығыз көбіктен жасалған және тозуға төзімді, ал құрғаған кезде құлап кетпейді. Ойластырылған құрылымының арқасында губкалар сумен ұзақ уақыт байланыста тұруға өте жақсы. Қаптамада 5 дана бар, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Ұзындығы | 98 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 22 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 31 мм |
| Штрих-код | 4606800052711 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

