
Профильді губка Comfort, 122 х 86 х 48 мм, ligHt, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Профильді губка Elfe Comfort light 92363, 122 x 86 x 48 мм, — үй тазалауға арналған жабдық. Ол ыдыстарды және әртүрлі беттерді — плиткаларды, дәретханаларды, раковиналарды, ванналарды жууға жарамды. Губка үлкейтілген өлшемге ие, сондықтан оның өнімділігі жоғары. Артықшылықтары Губка сумен ұзақ байланыста болған кезде бұзылмайды, кепкен кезде ыдырамайды және тозуға төзімділігі жоғары, өйткені тығыздығы жоғары көбік резеңкеден жасалған. 5 мм абразивті қабат кіріктірілген ластаушы заттарды кетіруде тиімді. Арнайы пішінінің арқасында губканы қолыңызда ұстау ыңғайлы, яғни тазалау кезінде саусақтарыңыз зақымдалмайды. Губка тез кебеді, бұл бактериялар мен саңырауқұлақтардың дамуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габариттер | |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Ұзындығы | 122 мм |
| Ені | 86 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 18 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 48 мм |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | Көгілдір |
| Штрих-код | 4606800052476 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

