
Ыдысқа арналған скраб, 2 дана, металл, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 92370 металл ыдыс скрабы, 2 дана, тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Оның көмегімен ескі және кірленген кірді, кептірілген майды, тот басқан дақтарды кетіруге болады. Ол ыдыстарды ғана емес, сонымен қатар науалар мен плиталарды, раковиналарды, плиткаларды тазалау кезінде тамаша көмекші болады. Артықшылықтары Тозуға және коррозияға төзімділік — скраб тот баспайтын болаттан жасалған. Қарапайым қолдану — жуғышты жуғыш затпен немесе онсыз қолдануға болады. Төзімділік — металл жөке жиі пайдаланғанның өзінде бастапқы қалпында сақталады. қаптамадағы 2 дана — жуғыштар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.01.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №16 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тест-С-Петербург" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№16.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800052681 |
- Бағасы: 129 ₸

