
Ыдысқа арналған жөке, 2 дана, тот баспайтын болат, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe light 92371 жөкесі, 2 дана, ыдыстарды, оның ішінде жабыспайтын жабыны бар ыдыстарды, эмальдарды және басқа беттерді тазалауға және жууға арналған. Ол сіңген ластанулармен, тотпен күресуге және күйген майды тазартуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жуғыш мата берік тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол тозуға және коррозияға төзімді. Сызаттардан қорғау — жөке өте жұқа спиральдардың арқасында беттерді өте нәзік тазартады. Тазалау құралдарын қолданбай—ақ тиімділік - дақтарды тек жуғыш шүберекпен тез кетіруге болады. Үнемділік — қаптамада ұзақ уақыт қызмет етуге арналған 2 жөке бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габариттер | |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.01.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №16 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тест-С-Петербург" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№16.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800052698 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

