
Қағаз негізіндегі ажарлағыш, CT10C W, тегістік 10Н(P 120), 230 х 280 мм, 10 дана, суға төзімді, "БАЗ" Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағаз негізіндегі тегістеуіш НЕГІЗІ 10Н (Р120) CT10CW арт. 75687 тегістеуіштерге немесе механикалық тегістеу құрылғыларына орнатылады. Ол қатты ағашты, металды, тасты, шыныны, тегістеуішті және т.б. әрлеу үшін жарамды. Орташа түйіршікті абразив Р120 әрлеу материалдарын одан әрі жағу үшін бетті тегіс етеді: бояу, эмаль, лак және т.б. Артықшылықтары Кремний карбиді дәнінің пішіні өте өткір және сынған кезде қаттылығы жоғарылағанда жаңа кескіш қырлар пайда болады, сондықтан тегістеуіш шаңмен бітеліп қалмайды және ұзақ уақыт бойы жоғары өнімділікті сақтайды. Қалың қағаз негізі иілуге төзімді, созылмайды және абразивті түйіршіктерді жоғалтпайды, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарға жарамды. Латексті сіңдіру тегістеуіштің серпімділігін арттырады және оны суға төзімді етеді, сондықтан оны дымқыл тегістеу кезінде қолдануға болады. Тегістеуішті тазалау ыңғайлы — оны сілкіп қана қоймай, су астынан шаюға да болады. Тегістеу парағы Ресей Федерациясының мемлекеттік стандарттарына сәйкес жасалған, яғни оны кез келген салада қолдануға болады. жиынтықтағы 10 тегістеуіш — олар үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 235 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 5 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Абразивті | кремний карбиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Негізі | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090152013 |
- Бағасы: 1 284 ₸

