
Әмбебап тез алынатын ниппель ("папа"), ішкі бұранда 1/2, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап ниппель Stels арт. 57068 пневматикалық шлангты компрессорға қосу үшін 1/2 дюймдік ішкі жіптен "ер" типті рапидке ауысуға арналған. Артықшылықтары: Коррозияға төзімділік — емізік болаттан жасалған. Жылдам босату қосылымы ниппельді бір қозғалыста қосуға мүмкіндік береді. Жеткізу көлеміне 2 емізік кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 67 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | STELS |
| Жылдам ажыратылатын қосылым | әке, еуро |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127408 |
- Бағасы: 910 ₸

