
Пластикалық стақан 400 мл Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пикникте, жорықта, автокөлікте пайдалану үшін қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 112 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.АД37.В.01771-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.01771-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 83 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Көлем | 400 мл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057785 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

