
6 адамға арналған пикник жинағы, 38 дана Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пикникке, барбекюге, елге саяхатқа немесе саяжайға арналған толық жиынтық.Пластикалық ыдыстар: жеңіл, сынбайды, қайта пайдалануға болады.Қос тұтқасы және екі құлпы бар сыйымды себет. Жинақтау:Тасымалдауға арналған себет – қақпағы бар 1 дана 2,5 литрлік ыдыс – 1 дана 0,55 литрлік ыдыс – 6 дана 0,3 литрлік жоңқалар – 6 дана Ыдыс – 6 дана Аспаптар (қасықтар, шанышқылар, пышақтар, барлығы 6 дана) – 18 дана. Құрамы: Тағамдық пластик
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 235 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.АД37.В.01771-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.01771-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.875 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Жинақтау | корзина,тарелки, большой салатник, салатники, кружки, ложки, вилки, ножи |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057792 |
- Бағасы: 4 619 ₸

