
Тік бұрышты пластмасса ыдыс 25 л, көгілдір, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көгілдір түсті Elfe 92992 тік бұрышты пластмасса ыдысы, 25 л, тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Оны жемістерді, жидектерді, топырақты, сусымалы материалдарды сақтауға және тасымалдауға, сондай-ақ ылғалды тазалауға, әртүрлі ерітінділерді дайындауға және кірді жібітуге пайдалануға болады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — бассейн берік пластиктен жасалған, коррозияға ұшырамайды және кернеулерге төзімді. Ішкі бетінде белгілер бар, соның арқасында мазмұнның көлемін бақылау ыңғайлы. Бүктелген сыртқы жиегі мен тұтқалары тіпті толтырылған бассейнді тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-КҚ.МН33.В.00010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | АНО "ЦСИ "Метроном" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.МН33.В.00010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 405 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9294- Пластмассовые ведра и тазы |
| Өлшем | 24 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Штрих-код | 4606800047144 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

