
Тойтарма 200 мм, алюминий 2.4-4.8 мм, болат 2.4-4 мм Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм тойтармалы Барс 40430 2,4-4,8 мм алюминийден және 2,4-4,0 мм болаттан жасалған тартылатын тойтармалармен жұмыс істеуге арналған. Металл қаңылтыр дайындамаларын, металл профильдерін және шағын қалыңдықтағы жеңіл құрылымдарды біріктіруге көмектеседі. Ол құрылыс, жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде күнделікті өмірде де, кәсіби қызметте де кеңінен қолданылады. Артықшылықтары Жоғары сапа — тойтарғыш Тайваньдағы жоғары технологиялық зауытта жасалған. Төзімділік және кернеуге төзімділік — корпус коррозияға төзімді ADC12 алюминий қорытпасынан жасалған, ал коллет қысқышы хром—молибденді болаттан (SCM435) жасалған. Колеткалы үш сегментті шпилька қысқышы мықтап бекітіледі және жұмыс кезінде бұралмайды. Эргономикалық тұтқалар және жеңіл салмағы 577 г — қолдардағы жүктеме азаяды, сондықтан тойтармамен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы. Жабдықтаудың толық жиынтығы — құрал тойтармаларға арналған ауыстырмалы бастармен бірге жеткізіледі 2,4-3,2-4,0-4,8 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.577 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127163 |
- Бағасы: 5 064 ₸

