
Екі тұтқалы тойтарма 360 мм, алюминий 2.4-6, 4 мм, болат 2.4-6, 4 мм Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 360 мм Барс 40432 екі тұтқалы тойтарғыш диаметрі 2,4-6,4 мм алюминий және болат тойтармалармен жұмыс істеуге арналған. Металл қаңылтыр дайындамаларын, шағын қалыңдықтағы жеңіл конструкцияларды және металл профильдерін берік біріктіруге арналған. Екі қолмен тойтарғыш шпильканы тарту үшін оператордан аз күш жұмсауды қажет етеді, сондықтан ол кәсіби қолдануға және үлкен көлемдегі жұмыстарға жарамды. Артықшылықтары Тойтарманың ресурсы жоғары және коррозияға төзімділігі жоғары, себебі ол жоғары қысымда берік ADC12 алюминий қорытпасынан құйылған. Үш сегментті ілгекті механизм шпильканы мықтап бекітеді және жұмыс кезінде оның бұралуына жол бермейді. Коллет механизмінің жүктемелерге төзімділігін арттыру оны өндіруде қолданылатын хром-молибденді болатпен қамтамасыз етіледі. Резеңке төсемдері бар эргономикалық тұтқалар жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Пайдаланылған сору шпилькаларына арналған арнайы контейнер жұмыс орнын таза ұстауға мүмкіндік береді. Тойтарғышқа диаметрі тойтармалармен жұмыс істеуге арналған қондырмалар қоса беріледі 2,4-3,2-,4,0-4,8-6,4 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 6,4 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127187 |
- Бағасы: 8 351 ₸

