
Отынға арналған канистр, пластик, 10 Л Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 53122 пластикалық жанармай құтысы, 10 литр, жанар-жағармай материалдары мен бензинді сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Канистр жолда жүрген көлік жүргізушілеріне пайдалы болады. Ол сондай-ақ бензинмен жұмыс істейтін жабдықтардың иелері үшін таптырмас көмекші болады: шөп шабатын машиналар, шынжырлы аралар және т.б. Артықшылықтары Канистрдің жоғары ресурсы ол жасалған газға төзімді пластикті қамтамасыз етеді. Жұмыстың ыңғайлылығы және ішіндегісін мұқият құю үшін канистр су төгетін шүмегімен және қақпақпен жабдықталған. Канистр автокөліктерге жанармай құю үшін 10 литр жанармай қорын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Сертификат пожарной безопаснос |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.11.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.04.ОПС0.С.ОЖ1.03121 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ашық сертификат" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.04.ОПС0.С.ОС1.03121.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.798 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 531-Масленки |
| Көлем | 10 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Штрих-код | 4606800050472 |
- Бағасы: 1 766 ₸

