
Бақша шнекті бұрғы, 1085 мм, диаметрі 400 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 64507 бау—бақша шнегі, 1085 мм, диаметрі 400 мм, топырақпен жұмыс істеуге арналған - бағаналы тіректер мен дренаждық ұңғымалар үшін шұңқырларды дайындау, сондай-ақ отырғызу және тыңайтқыштар үшін тесіктер жасау. Бұрғылау процесін жеңілдететін бұрандалы конструкцияның арқасында құрал бұл тапсырмаларды сәтті орындайды - топырақты төгу үшін бұрғылауды шұңқырдан шығарудың қажеті жоқ. Артықшылықтары Бұрғы орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның берік және берік екенін білдіреді. Тұтқадағы полипропиленнен жасалған саптамалар ыңғайлы ұстауды және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Ұнтақты эмаль жабынының арқасында құрал тот баспайды. Бұрандалы қосылым бұрғылау тереңдігін 104 см-ге арттыра отырып, Sibrtech Art. 64508 ұзартқыш сымын орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 3.86 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1085 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.08.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №665И |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "БЕЛОТЕСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№665И.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 642-Бау-бақша-құрылыс бұрғылары |
| Пышақтардың диаметрі | 400 мм |
| Ұзындығы | 1085 мм |
| Құрылым | алмалы-салмалы |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800056320 |
- Бағасы: 5 790 ₸

