
Бұрғыға арналған ұзартқыш сым, 1040 мм, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1040 мм Sibrtech 64508 бұрғысына арналған ұзартқыш сым қазу үшін пайдаланылады және 64398, 64503, 64504, 64505, 64506 және 64507 бұрандалы бұрғылармен үйлесімді. Бұрғылау тереңдігін 104 см-ге арттыруға мүмкіндік береді, бұл дренаждық ұңғымаларды жасауға және бағаналы тіректерге арналған тесіктерді дайындауға ыңғайлы.Артықшылықтарұзартқыш орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін анықтайды.Ұнтақты эмаль жабыны бұйымды тоттан қорғайды.Бұрандалы қосылыс ұзартқыш сымның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, соның арқасында ол жоғары жүктеме кезінде бұрғы корпусында мықтап ұсталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.96 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1040 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.08.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №665И |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "БЕЛОТЕСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№665И.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 642-Бау-бақша-құрылыс бұрғылары |
| Ұзындығы | 1040 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800056337 |
- Бағасы: 1 841 ₸

