
Сибртех пенополиэтиленді тізе жастықшалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89411 қорғаныш полиэтиленді көбік тізе жастықшалары тізе буындарындағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Тізелердің анатомиялық пішінін оңай қабылдайды, соның арқасында буындар ұзақ уақыт жұмыс істегенде де аз шаршайды. Жабдық бау-бақша және бау-бақша учаскелерінің иелеріне, өндіріс жұмысшыларына пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Тізе жастықшалары тозуға төзімді және тамаша амортизациялық қасиеттерге ие материал болып табылатын полиэтилен көбікінен жасалған. Жабдықтың бедерлі пішінінің арқасында аяқтар бетінде сырғып кетпейді. Кең серпімді таспалар-Velcro бұйымдарды тізеңізге мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Жабдық жылуды жақсы сақтайды, бұл оны суық мезгілде пайдалануға мүмкіндік береді. Гигроскопиялық емес тізе жастықшалары ылғалды сіңірмейді және тазалау оңай, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Оқ-дәрілер қорғаныс киіміне кірістіру ретінде пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.108 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 894-Наколенники защитные |
| Материал | Полиэтилен көбік |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053527 |
- Бағасы: 1 200 ₸

