
Ролик "Поролон", жиынтықта, 100 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, шплинтпен бекіту Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик жинағы Сибртех "Поролон" 80141 тұтқасы 6 мм, түйреуіш түйреуішпен бекітілген, шығыршықтың ені 100 мм және диаметрі 48 мм, тегіс және кедір-бұдыр құрылымы бар беттерді өңдеу үшін оңтайлы. Ролик дайындық немесе сырлау жұмыстары кезінде су-дисперсиялық бояуларды, су негізіндегі желімдерді және астарларды жағу үшін қолданылады. Көбіктен жасалған тон жақсы сіңімділік көрсеткіштеріне ие. Құрамында күйдіргіш химиялық элементтері бар ЛБМ бар көбікті білікшелерді пайдалану ұсынылмайды. Артықшылықтары Шағын ені 100 мм роликтің арқасында жету қиын жерлерді бояу ыңғайлы. Ролик бюгелге мықтап бекітілген, ал шпилькадағы бекіткіштің арқасында үлбір одан сырғып кетпейді. Роликтегі үлбірді өзгертуге болады, сондықтан ролик бірнеше рет пайдалануға жарамды. Жіксіз құрылымы бар үлбір бояу кезінде қалдық қалдырмайды, яғни материал біркелкі жағылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.126 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058102 |
- Бағасы: 434 ₸

