
Тон "Поролон", 150 мм, артикул үшін 80142, 10 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Поролон" 80147 үлбірі, ені 150 мм, 10 дана, Сибртех 80142 білікшесіне арналған. Ол су-дисперсиялық құрамдармен, су негізіндегі желіммен, астарлармен тегіс және кедір-бұдыр текстуралы беттерді бояуға жарамды. Көбіктен жасалған тон жабындарды жақсы сіңіреді және пішінін тез қалпына келтіреді, бұл жұмыс жылдамдығын арттырады. Құрамында күйдіргіш химиялық элементтері бар ЛБМ бар көбікті білікшелерді пайдалану ұсынылмайды. Артықшылықтары 150 мм шағын ені арқасында үлбір қол жетпейтін жерлерде сырлау жұмыстарын ыңғайлы жүргізуге мүмкіндік береді. Тон Сибртех 80142 білікшесі үшін алмастырылатын болып табылады, сондықтан оны бірнеше рет пайдалануға болады. Тонның жіксіз құрылымы бояудың із қалдырмай біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықта 10 тон бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.126 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058195 |
- Бағасы: 1 017 ₸

