
Тон "Поролон", 200 мм, артикул үшін 80143, 10 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Поролон" 80148 үлбірі, ені 200 мм, 10 дана, Сибртех 80143 білікшесіне арналған. Ол су-дисперсиялық құрамдармен, су негізіндегі желіммен, астарлармен тегіс және кедір-бұдыр текстуралы беттерді бояуға жарамды. Көбіктен жасалған тон жабындарды жақсы сіңіреді және пішінін тез қалпына келтіреді, бұл жұмыс жылдамдығын арттырады. Құрамында күйдіргіш химиялық элементтері бар ЛБМ бар көбікті білікшелерді пайдалану ұсынылмайды. Артықшылықтары Ені 200 мм болғандықтан, үлбір үлкен беттерде сырлау жұмыстарын ыңғайлы жүргізуге мүмкіндік береді. Тон Сибртех 80143 білікшесі үшін алмастырылатын болып табылады, сондықтан оны бірнеше рет пайдалануға болады. Тонның жіксіз құрылымы бояудың із қалдырмай біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Жиынтықта 10 тон бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.137 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058201 |
- Бағасы: 1 928 ₸

