
"Жасанды үлбір" білікшесі, жиынтықта, 100 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, Сибртех шплинтімен бекіту
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Жасанды үлбір" 80151 білікшесі 6 мм тұтқасы бар, түйреуіш түйреуішпен бекітілген, шығыршықтың ені 100 мм және диаметрі 48 мм көшеде немесе үй ішінде кез келген текстураның беттерін бояу үшін қолданылады. Оның көмегімен ЛБМ кең спектрін жағуға болады: алкидті, майлы және сулы-дисперсиялық құрамдар. Ролик бояудың біркелкі таралуын және ең аз тұтынылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Матаның астарына синтетикалық қадасы бар бояғыш тон тек тегіс беттерді ғана емес, сонымен қатар кедір-бұдыр беттерді де біркелкі бояйды. Білікшенің ені 100 мм, сондықтан оларға жету қиын жерлерді бояу ыңғайлы. Ролик шплинттегі бюгельге бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Роликті бірнеше рет қолдануға болады, себебі ондағы үлбір өзгереді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | искусственный мех |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058065 |
- Бағасы: 359 ₸

