
"Жасанды үлбір" білікшесі, жиынтықта, 150 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, Сибртех шплинтімен бекіту
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Жасанды үлбір" 80152 тұтқасы 6 мм, шплинтке орнатылатын, шығыршықтың ені 150 мм және диаметрі 48 мм толық білікшесі көшеде немесе үй-жайда кез келген фактураның беттерін бояу үшін пайдаланылады. Оның көмегімен ЛБМ кең спектрін жағуға болады: алкидті, майлы және сулы-дисперсиялық құрамдар. Ролик бояудың біркелкі таралуын және ең аз тұтынылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Матаның астарына синтетикалық қадасы бар бояғыш тон тек тегіс беттерді ғана емес, сонымен қатар кедір-бұдыр беттерді де біркелкі бояйды. Білікшенің ені 150 мм, сондықтан оларға жету қиын жерлерді бояу ыңғайлы. Ролик шплинттегі бюгельге бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Роликті бірнеше рет қолдануға болады, себебі ондағы үлбір өзгереді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.162 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | искусственный мех |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058072 |
- Бағасы: 399 ₸

