
"Жасанды үлбір" білікшесі, жиынтықта, 200 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, Сибртех шплинтімен бекіту
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Жасанды үлбір" 80153 білікшесі 6 мм тұтқасымен, шплинтке бекіткішімен, шығыршықтың ені 200 мм және диаметрі 48 мм жиынтықта көшеде немесе үй-жайда кез келген фактураның беттерін бояу үшін пайдаланылады. Оның көмегімен ЛБМ кең спектрін жағуға болады: алкидті, майлы және сулы-дисперсиялық құрамдар. Ролик бояудың біркелкі таралуын және ең аз тұтынылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Матаның астарына синтетикалық қадасы бар бояғыш тон тек тегіс беттерді ғана емес, сонымен қатар кедір-бұдыр беттерді де біркелкі бояйды. Білікшенің ені 200 мм, сондықтан оларға үлкен беттерді бояу ыңғайлы. Ролик шплинттегі бюгельге бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Роликті бірнеше рет қолдануға болады, себебі ондағы үлбір өзгереді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.201 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | искусственный мех |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058089 |
- Бағасы: 445 ₸

