
Тон "Жасанды үлбір", 200 мм, артикул үшін 80153, 10 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Жасанды үлбір" 80158 үлбірі, ені 200 мм, 10 дана, Сибртех 80153 білікшесі үшін ауыстырылатын болып табылады. Бұл әмбебап тонның қолдану аясы кең: ол үй-жайда немесе көшеде әртүрлі текстуралы беттердің алкидті, майлы және сулы-дисперсиялық құрамдарымен бояу үшін жарамды. Тон материалдарды жақсы сіңіреді, бұл олардың біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар олардың тұтынылуын барынша азайтады. Артықшылықтары Шуба ені 200 мм болғандықтан үлкен беттерді бояуға ыңғайлы. Тон Сибртех 80153 білікшесін бірнеше рет пайдалануға мүмкіндік береді. Жиынтыққа 10 тон кіреді, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.149 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Тон материалы | искусственный мех |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058164 |
- Бағасы: 848 ₸

