
"Табиғи үлбір" білікшесі, жиынтықта, 250 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, Сибртех шплинтімен бекіту
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик жинағы Сибртех "Табиғи үлбір" 80164 тұтқасы 6 мм, шплинтке бекітілетін, шығыршықтың ені 250 мм және диаметрі 48 мм ғимараттардың қасбеттерін, қабырғаларын, төбелерін және т.б. сырлау кезінде қолданылады. Оның көмегімен алкидті, майлы және сулы-дисперсиялық құрамдармен жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары Табиғи талшық талшықтары қосылған үлбір жақсы сіңіргіштігімен және бояу материалдарының қайтарымдылығымен ерекшеленеді, бұл бояудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Ені 250 мм болғандықтан, ролик үлкен аумақтарды тиімді түрде бояйды. Шплинт бекіткіші сенімді бекітуді және шығыршықты оңай орнатуды/бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Қажет болса, үлбірді ауыстыруға болады, бұл роликті қайталап пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Түктің биіктігі | 10 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | табиғи үлбір |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058058 |
- Бағасы: 520 ₸

