
Тон "Табиғи үлбір", 100 мм, артикул үшін 80161, 10 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Табиғи үлбір" 80166 үлбірі, ені 100 мм, 10 дана, Сибртех 80161 білікшесін ауыстыру ретінде қолданылады. Табиғи қоспасы бар жасанды талшықтан жасалған тон алкидті, майлы және сулы дисперсиялық қосылыстарды жағуға жарайды. Оның көмегімен үй-жайдың сыртында және ішінде кез келген текстураның беттерін бояуға болады. Артықшылықтары Шуба жақсы сіңіргіштігімен және ЛБМ қайтарымдылығымен ерекшеленеді, бұл бояудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Ені 100 мм үлбір қол жетпейтін жерлерде сырлау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы. Ауыстырылатын үлбірдің арқасында Сибртех 80161 білікшесін бірнеше рет қолдануға болады. Жиынтық 10 үлбірден тұрады, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Размеры | |
| Салмақ | 0.129 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Түктің биіктігі | 10 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Тон материалы | табиғи үлбір |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058225 |
- Бағасы: 508 ₸

