
Біліктерге арналған пластмасса кювета, күшейтілген, 440 х 320 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 440 х 320 мм Matrix 81412 роликтеріне арналған арматураланған пластмасса кювета сырлау жұмыстарын жүргізу барысында қажет болады. Оның көмегімен беттерді сапалы бояуды жүзеге асыруға болады, өйткені ол бояуды роликке біркелкі жинауға және таратуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кюветаның беріктігі мен сенімділігін еріткіштерге төзімді соққыға төзімді полипропилен қамтамасыз етеді. Бедерлі платформа және жоғары протектор бояуды біркелкі таратуға және оны тұтынуды үнемдеу үшін роликті сығуға көмектеседі. Көлемі ұлғайған паллет бояуды толтыру жиілігін азайтады. Арнайы шүмектің көмегімен қалған бояуды оңай төгуге болады. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін кювета роликті уақытша сақтауға арналған бөліммен жабдықталған. Өлшемі 440 x 320 мм болғандықтан, кювета әмбебап, сондықтан ені 250 мм-ге дейінгі роликтерге жарамды. Тұрақты аяқтар пайдалану кезінде кюветаның аударылуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.347 кг |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Тереңдігі | 76 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Ені | 320 мм |
| Штрих-код | 4606800057921 |
- Бағасы: 652 ₸

